Luna Medya
Kurumsal TV Çözümleri
Kurumsal TV Çözümleri Havaalanı Çözümleri
Havaalanı çözümleri dijital bilgi ekranları, sürekli sizi içine çeken bir izleme deneyimi yaratmak için son derece gelişmiş bir teknoloji sunuyor. Bu profesyonel bilgi ekranı çözümü, çok çeşitli ışık koşullarında dahi canlı, son derece okunaklı görüntüler yayınlayabilmeniz için 700 nit parlaklık sunuyor.

Çözüm, Havaalanları ve diğer aydınlık ortamlar gibi süper okunabilirlik gerektiren alanlarda, bilgi sunumu için idealdir. Dijital bilgi ekranını kablosuz olarak bir mobil cihaz üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz yerden yönetebilirsiniz.


Toplantı Odası Çözümleri
Toplantı odası çözümleri ile interaktif sunumlar ve yeniliği destekleyen dinamik bir kurumsal ortam için fikirlerinizi paylaşabilir ve etkili mesajlar sunabilirsiniz.

Kurumsal iş hayatınızda gelişmiş ekranlar için artan talebi karşılamak üzere, hem lobi hem de oda içi alanlar için yenilikçi görüntü çözümleri sunuyoruz.

Toplantı odaları için ayrıca dokunmatik ve çoklu ekran teknolojilerini içeren “Etkileşimli ve Dokunmatik Akıllı Tahta” (IWB) çözümleri sağlanmaktadır. “Etkileşimli ve Dokunmatik Akıllı Tahta”, eğitim amaçlı kullanım ve kurumsal işlevler açısından da son derece idealdir.