Luna Medya
Videowall Çözümleri
Videowall Çözümleri  Videowall ekranlar tek bir geniş ekran şeklinde bir arada duran birden fazla ekrandan oluşur.

Videowall ekranlar ile perakende mağazanıza müşteri çekmek, kurumsal toplantı salonunuzdaki geleneksel yazı tahtalarını değiştirmek veya halka açık yerlerde önemli gerçek zamanlı bilgiler sunmak için bu üstün ekran teknolojisini kullanabilirsiniz.

VideoWall Ekranlar ile ihtiyacanıza uygun büyüklükte ekranlar oluşturabilirsiniz. 21.6”, 40”, 46” ve 55” vb. ekranlardan oluşan ürün yelpazesinde farklı ışık değerleri ve farklı çerçeve kalınlıkları sunulmaktadır.

Full HD çözünürlüğe sahip monitörlerde canlı renkler 450 ve 700 Nit parlaklık değerleriyle sağlanmaktadır. Paneller arası görünmeyen alanlar 32,6 mm'den başlayıp 5,7'mm inceliğe kadar değişmektedir.
Ayrıca İnce Çerçeve teknolojisi sayesinde 26 mm çerçeve kalınlığına sahip 1500 cd/m2 monitörler ile çok aydınlık görüntüler elde edebilirsiniz.

Görselliğin ön planda olduğu fuarlarda, organizasyonlarda, mağazalarda, otellerde, sinemalarda ve tv stüdyolarında, video wall sistemleri artık yaygın olarak kullanılmaktadır. 1x2'den başlayarak 9x9'lu kombinasyona kadar istediğiniz aralıkta dev ekranlar oluşturabilirsiniz.

Özel askı sistemileri ile paneller arası birleşim kolayca yapılarak, ekranların montaji ve sonrasında önden servis müdahalesi de son derece kolaydır.
FOTO GALERİ