Luna Medya
Özgün A.Ş
Özgün A.Ş  Özgün A.Ş.  Toplantı Odaları Luna Medya ile Yenilendi

Özgün A.Ş. bir dünya devi olan Procter and Gamble firmasının resmi distribütörü olarak 1995 yılında Ankara’da satış ve dağıtım alanında faaliyetlerine başlamıştır.
Kurulduğu günden bu yana satış ve dağıtım ağını hızla genişleten Özgün A.Ş. 2002 yılında Kayseri Bölge Müdürlüğü ve Zonguldak Bölge Müdürlüğünü, 2009 yılında Samsun Bölge Müdürlüğü ve Trabzon Bölge Müdürlüğünü ailesine katarak Türkiye’deki faaliyet alanını 27 ile taşımıştır.

Hizmet etmekte olduğu sektör içerisinde öncü olmayı başaran Özgün A.Ş. 2015 yılından bu yana faaliyette bulunduğu bölgelerde ACE (Fater) ve Duracell (Berkshire Hathaway) markalarının da satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Satış ve dağıtım alanındaki uzmanlığını farklı sektörlerde sürdürmeyi hedefleyen Özgün A.Ş. 2015 yılı sonunda Shell Madeni Yağları’nın 5 ilde distribütörlüğünü Aile bünyesine dahil ederek bu alanda ilerlemesini sürdürmektedir.
Ankara’da bulunan Genel Müdürlük binasında digital bir çalışma ortamı yaratmayı amaçlayan Özgün A.Ş., Luna Medya’nın sunduğu çözümler ile toplantı salonları yenilendi.

Toplantı odasında bulunan 2x2 yatay videowall ekranına kolaylıkla görüntü aktarımının yapılmasına olanak sağlandı. Luna Medya tarafından yapılan bu uygulama ile hem internet üzerinden hem de lokal network üzerinden ekran içerikleri kurumsal datalarla entegre çalışabiliyor.

Özgün A.Ş. toplantı odalarında Videowall ve bilgilendirme ekranlarının devreye alınması ile dijital çalışma alanı oluşturularak etkili bir sunum ortamı yaratıldı.
Ayrıca Özgün A.Ş., depo uygulamalarında Luna Bilişim’in sunmuş olduğu son teknoloji ile donatılan Zebra MC92 serisi el terminalleri ile veri ve stoklarını kontrol altında tutuyor.
FOTO GALERİ